Tek şirket tüm finans
teknolojileri

matematik

mühendislik

teknoloji

tutku

tecrübe

öncü

alan bilgisi

proaktivit​e

finans

bilim

üretkenlik

güven

sinerji

disiplin

sürat

yaratıcılık

akılcılık

Ödüller

MİSYON

   ​İleri yazılım teknikleri, en son yazılım mimarileri ve Cybersoft uzmanlığı ile büyük ölçekli kurumsal BT çözümlerinde yüksek müşteri memnuniyetini, yüksek BT hizmet kalitesini, düşük toplam sahip olma maliyetini, bakım ve destek kolaylığını sağlamaktır.

CYBERSOFT

   Cybersoft, 1995 yılındaki kuruluşundan bu yana yüksek bilgi teknolojileri ve nesneye yönelik uygulama geliştirme yaklaşımları ile kamu ve özel sektör BT projelerinin geliştirilmesinde teknolojik gelişim lideri olmuştur.
 
   Cybersoft, orta ve büyük ölçekli kuruluşların çok amaçlı, çok katmanlı ve çok kanallı iş altyapısı gereksinimlerini yüksek teknolojiye dayalı BT çözümleri ile karşılamaktadır. Bu alanda özellikle büyük ölçekli kurumsal bilgi sistemlerinin uyarlanması konusunda ülkemizin en yetkin firmalarından birisi olarak tanınmaktadır.
 
   Kendi alanlarında uzman çalışanlarının bilgi ve deneyimleri ile Cybersoft, yüksek teknolojilerin kullanıldığı ve üretildiği, başarı odaklı bir çalışma ortamına sahiptir. Şirket, Kamu sektörüne yönelik bilgi teknolojileri projelerinin geliştirilmesinin yanı sıra, Finans, Reel Sektör ve Telekomünikasyon çözümlerinin üretilmesi yönünde de yoğun faaliyet göstermektedir.

ÇALIŞAN PROFİLİ

   Cybersoft şirketin en değerli varlığını “Sahip Olunan Yüksek Seviyeli Mühendislik İşgücü” olarak tanımlamaktadır. Cybersoft, bünyesindeki deneyimli mühendislik kadrosuyla bilgi teknolojileri sektörüne yeni atılanlara ikinci bir okul olmaktadır. Mühendislerine tanıdığı Yüksek Lisans ve Doktora programlarını destekleme olanaklarıyla Cybersoft Mühendislik gücünün kalitesini sürekli ilerletmeyi amaçlamaktadır.

KALİTE ve SÜREÇ YÖNETİMİ 

   Cybersoft'un Kalite yönetim Sistemi ISO 9001:2015 standardına kurulmuştur. ISO 9001:2015 sertifikasyonu, Cybersoft Kalite Yönetim Sisteminin uluslararası geçerliliğine işaret etmektedir.
   Cybersoft tarafından kurulan süreç yönetim sistemi, ISO 15504 (SPICE) ve ISO/IEC 12207 standartlarını da kapsayacak biçimde tasarlanmıştır. Proje planları IEEE standartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Cybersoft Kalite Yönetim Sistemi’nin teknik ihtiyaçları, iletişim ve kalite yönetim sistemi LIGHTHOUSE tarafından karşılanmaktadır. Cybersoft, yazılım süreçleri değerlendirme çalışmalarında ISO/IEC TR15504 standardını kullanmaktadır.
   Cybersoft, 2007 yılı içerisinde uyguladığı kalite standartlarına CMMI Seviye 3’ü, 2008 yılı içerisinde de ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim

SERTİFİKA ve BELGELER

  • CMMI-3
  • ISO 15504 (SPICE)
  • ISO 9001:2015
  • ISO IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
  • TS 13298 Elektronik Belge Yönetim Standardı